Varke Plazhi Minions Shfaq më të madhe

Varke Plazhi Minions

A-002550

Leke 890

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Varke e vogel per femije.

E dizenjuar me personazhin e dashur Minions.

Akullorja ka permasa 102x69 cm.

E pershtatshme per moshat 3 deri 6 vjec.

Per plazh dhe pishina.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: