Intex Komardare  76 cm Shfaq më të madhe

Intex Komardare 76 cm

A-002404

Leke 990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Intex Komardare  76 cm

Nje aksesor i domosdoshem per sezonin e plazhit 

Femijet do te ndihen me te sigurt fale modelit 

Me pjese mbeshtetese nga pas dhe ne ngjyra te larmishme 

Ideale per femije deri ne 3-4 vjec ,diameter 76 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: