Top Plazhi Paw Patrol 45 cm Shfaq më të madhe

Top Plazhi Paw Patrol 45 cm

A-002397

Leke 290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Top Plazhi Paw Patrol 45 cm

Mundesi krijimi lojrash te ndryshme ne plazh me femijet tuaj 

Top i lehte ku mund te perdoret nga cdo grupmoshe

I larmishem dhe vjen me qenushe si personazhe te dizenjuara 

Diametri i tij eshte 45 cm 

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: