Fisher Price Komardare per Bebe Shfaq më të madhe

Fisher Price Komardare per Bebe

A-002415

Leke 1,190

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Fisher Price Komardare per Bebe

Nje aksesor i domosdoshem per sezonin e plazhit 

Femijet do te ndihen me te sigurt fale modelit 

Me pjese mbeshtetese nga pas dhe ne ngjyra te larmishme 

Ideale per femije deri ne 3-4 vjec ,diameter 69 cm 

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: