Intex Dyshek dhe Poltrone me Ajer Plazhi 58847

A-002355

Leke 2,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Intex Dyshek dhe Poltrone me Ajer Plazhi 58847

Dyshek dhe karrige plazhi ne nje artikull te vetem 

I palosshem i cili hapet si dyshek per te qendruar mbi det 

Pjesa e poshtme mund te paloset dhe te behet edhe ne formen e nje karrigeje

Vjen me pjese mbeshtetese nga pas per komoditet ne qendrim 

Kolor ngjyrash ne brendesi per ta bere sa me te vecante 

Permasat ne forme karrige 30.5 x 7.3 x 26.7 cm 

Permasat e dyshekut jane 94 x 198 cm 

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: