Set Tas,Filxhan dhe Pjate per Femije Mcqueen

AG0637

Leke 790

-Leke 200

Leke 990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Set per ushqimin e femijeve

Seti permban nje tas, nje filxhan dhe nje pjate te dizenjuara me personazhin e dashur McQueen

Femijet do te hane te gezuar dhe pa ju munduar 

Te gjitha vijne ne nje paketim shumengjyresh dhe terheqes 

Ideale edhe per dhurate

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: