Konfeta me Flutur

SHIB0013

Leke 1,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Konfeta me Flutur

Nje kujtim i bukur edhe per te ftuarit ne data te rendesishme

Ne forme fluture e dekoruar edhe me fjongo

Flutur 3D per te qene me unike 

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: