Set Mbajtese + Stilolaps per Dasma

SHIB0009

Leke 4,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Set Mbajtese + Stilolaps per Dasma

Aksesore te rendesishem per momentin e nenshkrimit te kurorezimit

I gjithe seti i realizuar i gjithi me punim dore 

Detaje dekoruese si perla dhe dantelle 

Permasat e kutise jane 15.5 x 12.5 cm 

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 7 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: