Liber Urimesh per Dasem 35 x 22 cm

SHIB0007

Leke 4,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Liber Urimesh per Dasem 35 x 22 cm

Urimet e familjareve tuaj ne diten tuaj me te rendesishme zene nje pjese te mire te kujtimeve 

Liber i realizuar i gjithi ne punim dore per te lene secili nje urim zemre

Permasat e librit jane 35 x 22 cm 

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 7 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: