Jastek per Unazat

SHIB0006

Leke 2,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Jastek per unazat e ciftit

I gjithi i punuar me dore me fije lini

I dizenjuar me detaje dantelle

Aksesor i domosdoshem gjate ceromonise martesore 

Mbahen unazat gjate shkembimit te tyre 

Permasat e jastekut jane 20.5 x 20.5 cm

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 7 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: