Cift Gotash Dasme me fije lini

SHIB0003

Leke 3,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Cift Gotash Dasme me fije lini

Nje dhurate unike per ciftin e ri

Dy gota te dekoruara me fije lini ne menyren me perfekte

Gotat nuk mund per personalizohen me iniciale por vijne si ne foto

Lartesia e gotave eshte 20.5 cm 

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 2 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: