Album Fotografik Wedding Shfaq më të madhe

Album Fotografik Wedding

JUM0746

Leke 1,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Album fotografik dasme 

Ruani kujtimet tuaja te paharruara te dites me te rendesishme 

Ju lejon te vendosni deri ne 200 foto ne brendesi si dhe ta shoqeroni me nje thenie dedikuese 

Vjen me kopertine te tradhe dhe hapje te fletave ne forme spirale 

Permasat jane 33 x 28 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: