Kornize Cifti Save the Date

ELV0076

Leke 2,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Data e dasmes ne nje kolazh teper unik.

Dhurojani ciftit te ri per te perjetesuar kujtimin e bukur.

Kornize ne xham me emrat dhe daten e tyre si edhe zemren te krijuar nga kopsa.

Permasat: 20 x 30 cm.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: