Mini Derrase e personalizuar

EP0607

Leke 1,390

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje kujtim ne tavolinen e mesueve me te dashur.

Personalizoni derrasen e zeze me dedikimin me te bukur dhe

tekstin e shkurter (emer ose date), tek pjesa e kavaletit te drurit.

Permasat: 15 x 9 cm

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: