Ditari Sekret Maggie & Bianca

PB0405

Leke 1,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Ditari sekret me personazhet "Maggie & Bianca"

Femijet do te ruajne sekretet e tyre duke i kycur ne ditar

Ditar i vecante me ngjyra dhe kreativ

Rekomandohet per femijet mbi 5 vjec

Permasat 270x60x310 mm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: