Preciosa Varse Florence Shfaq më të madhe

Preciosa Varse Florence

PRE0084

Leke 12,000

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Varse nga Preciosa i koleksionit "Florence"

Me gura te cmuar me ngjyra te ndryshme dhe te shendritshem

Nje varse elegante e cila do te zbukuroje cdo grua dhe veshjen e saj

Permasat e pjeses me gurat me ngjyra 55 x 12 mm

Gjatesia 38 cm

Produkte te tjera

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: