Harta e Dashurise

ELV0013

Leke 3,190

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Qyteti ku ju jeni dashuruar i realizuar ne nje harte speciale.

Harta e qytetit me ne qender nje zemer e krijuar e gjitha ne menyre artizanale vetem per ju.

Materiali i bazamentit eshte dru rezistent dhe mund te varet ne mur ose te vendoset si dekor tavoline.

Permasat 50 x 50 cm.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsyepersonale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: