Preciosa Pierre Lannier Cristal Ore per Femra

Leke 18,600

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Ore per femra e markes Pierre Lannier

Pjese e koleksionit Cristal me fushe blu dhe copeza kristali nga Swarovski qe shkelqejne

Me rrip çelik/inoks ngjyre floriri shume terheqes

Ne mesin e fushes duket qartesisht mekanizmi i ores

Xhami mineral shume cilesore dhe i qarte 

Rezistente ndaj ujit nga 30 deri ne 50 metra (5 atmosfere)

Diametri i fushes 36 mm, trashesia 8.69mm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: