Preciosa Pierre Lannier Automatic Ore per Femra

PRE0048

Leke 31,100

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Ore per femra e markes Pierre Lannier

Pjese e koleksionit Automatic 

Model dhe dizajn sa sportiv aq edhe elegant

Ne mesin e fushes duket qartesisht mekanizmi i ores

Me rrip material çelik milanez, ngjyre rose gold

Xhami Plexiglas shume cilesore dhe i qarte

Levizja automatike e akrepave, nuk ka nevoje per bateri

Rezistente ndaj ujit 30m deri ne 50 m, (5 atmosfere)

Diametri i fushes 36 mm, trashesia 20mm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: