Preciosa Pierre Lannier La Petite Cristal Ore per Femra

Leke 17,400

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Ore per femra e markes Pierre Lannier

Pjese e koleksionit La Petit Crisatal me fushe bojqiell dhe copeza kristali nga Swarovski qe shkelqejne

Me rrip çelik/inoks ngjyre silver shume terheqes

Xhami mineral shume cilesore dhe i qarte 

Rezistente ndaj ujit nga 30 deri ne 50 metra (5 atmosfere)

Diametri i fushes 30 mm, trashesia 8.7mm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: