Preciosa Pierre Lannier Eolia Ore per Femra

Leke 16,100

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Ore per femra e markes Pierre Lannier

Linja Eolia

Me rrip lekure ngjyre bezhe dhe fushe ngjyre te bardhe

Konture stainless steel rosegold e ben te duket elegante

Xhami mineral shume cilesore dhe i qarte

Ekran Analog dhe levizje Quartz

Rezistente ndaj ujit deri ne 50m thellesi (5 atmosfere)

Nje kombinim shume elegant ngjyrash

Diametri i fushes 33 mm, trashesia 6.80mm. Gjeresia e rripit 12 mm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: