Dekorues Torte Gold

EP0623

Leke 2,590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Per eventet tuaja me unike duhet cdo detaj te jete special.

Dekoruesi i tortes vjen ne ngjyre gold plot shkelqim.

Personalizojeni me emra, iniciale apo simbole sipas eventit.

Permasa: 15 x 15 cm

Mateiali plexiglass gold.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: