Gota Dasme Big Bow Shfaq më të madhe

Gota Dasme Big Bow

DS0136

Leke 3,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje dhurate unike per ciftin e ri.

Dy gota te dekoruara teresisht me dore me fjongon e madhe klasike.

Pasuruar nga detaje elegante si edhe te personalizuara me daten e dasmes dhe inicialet e ciftit.

Seti eshte i vendosur ne nje kuti lluksoze per te kompletuar urimin tuaj.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 5 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsyepersonale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: