Kornize Kent Shfaq më të madhe

Kornize Kent

ZEP0114

Leke 1,590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kornize Kent

Korniza eshte gjithmone nje dhurate speciale per te ruajtur kujtimet e bukura.

E vecante dhe me gdhendje te cilat i japin nje pamje antike dhe elegante kornizes.

Kornize ne forme drejtkendeshi e cila mund te varet ose te vendoset ne tavoline.

Materiali eshte druri, me ngjyre te bardhe me gold.

Permasat e kornizes jane 20x25cm dhe te fotos 15x20cm .

Fotoja e perfshire ne cmim.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: