Jastek Baby Blue Shfaq më të madhe

Jastek Baby Blue

ZEP0019

Leke 1,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Jastek Baby Blue

Nje jastek per beben tuaj me foto

Ngjyre blu qe pershtatet kryesisht per bebet djem

Me dizenjo te vecante ne njeren ane nje hene dhe yjeeee nga ana tjeter fotoja e femijes tuaj dhe shkrimin "Baby"

I bute per beben.

Me permasa 42x24 cm ndersa fotoja ka permasa 10x15 cm.

Fotoja e perfshire ne cmim.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: