Ore My Clock Baby Shfaq më të madhe

Ore My Clock Baby

ZEP0009

Leke 790

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Ore My Clock Baby

Ore per bebe me arush

Korniza e ores eshte metalike dhe me magnet cka ben te mundur qe ajo te qendroje ne siperfaqen e murit, tavolines apo ku te deshironi

Nje dhurate e bukur dhe gjetje per femijen tuaj 

Dekor per dhomen e tyre te gjumit

Permasat e ores jane 8x8cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: