Vethe te Vegjel me Gure Blu

AND0047

Leke 490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Vethe te Vegjel me Gure Blu

Punuar me tel te holle ne gjatesi mesatare

Me gur te holle rrethor ne nuanca te ngjyres blu

Nderthurur me perle dhe rruaze ne ngjyre te bardhe

Punim dore

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: