Intex Dyshek Plazhi Lepirese 208x135 cm Shfaq më të madhe

Intex Dyshek Plazhi Lepirese 208x135 cm

A-002553

Leke 1,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Dyshek plazhi ne forme lepirese.

Nje produkt i markes shum funny ne dizenjo.

Ngjituni mbi lepirese dhe shijoni ne relax te plote ditet e nxehta te pushimeve.

Akullorja ka permasa 2.08x1.35 m.

Pesha maksimale 100 kg.

E pershtatshme per moshat mbi 14 vjec.

Per plazh dhe pishina.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: