Intex Dyshek Plazhi

Leke 990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Intex Dyshek Plazhi 188 X 71 cm.

Aksesor ideal per pushimet tuaja.

Mund te qendroni mbi dyshek dhe te shijoni rrezet edhe ne det.

Material plastik i qendrushem dhe mban deri ne 100 kg. 

Nuk sugjerohet per femije nen 14 vjec.

Permasat e dyshekut jane 188 X 71 cm.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: