Germe me Dekor Lulesh

ELV0018

Leke 2,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje detaj i mrekullueshem per ti dhuruar dikujt special.

Germa qe ju deshironi ne format 3D me permasa:

Dekor i realizuar me lule artificiale te vendosura me kujdes per ti dhene nje pamje edhe me romantike.

Permasat e germes: 25 x 6 x 35 cm

Cmimi eshte vetem per nje germe por ju mund te porosisni sa germa te deshironi.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 4 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni, parate do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: