I ri Kornize puzell 30x30 Shfaq më të madhe

Kornize puzell 30x30

JUM0984

Leke 499

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kornize puzell 30x30

Permasa e fotografise: 15x10 cm

Materiali i kornizes: MDF dhe qelq

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: