Kukull Frankie Monster High

PB0411

Leke 1,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kukulla Frankie Stein Monster, vajza e Frankenstein

Me veshjen e saj te vecante dhe me stil

Aksesoret e detajuar i shtohen argetimit te modes

Gjatesia 25.4 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: