Vethe Artizanal Roze

AND0046

Leke 1,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Vethe Artizanal Roze

Punuar me tel te holle dhe rruaze ne ngjyre roze

Gjatesi mesatare dhe te lehte per tu kombinuar

Punim dore 

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: