Parfum LA RIVE Set per Femra For Woman Shfaq më të madhe

Parfum LA RIVE Set per Femra For Woman

A-003294

Leke 1,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Arome magjepsese e mbushur me energji dhe emocione.

Perberja i eshte dedikuar femrave modern, te ndjeshme dhe te afta per te degjuar shqisat e veta.

Forca e piperit roze dhe freskia e lules se portokallit krijojne nje arome unike.

Me pas nderthuret me aromen e jasemines joshese, druri i kedrit dhe Kashmiri me vanilje.

Sasia e parfumit: 90 ml.

Sasia e deodorantit: 150 ml.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: