Parfum LA RIVE Set per Femra Cash Woman Shfaq më të madhe

Parfum LA RIVE Set per Femra Cash Woman

A-003296

Leke 1,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Cash Women vjen me nje perberje te aromes se Jaseminit, lules portkallit arome mjalti

Nje arome qe i pershtatet femrave rebele dhe joshese

Sasia e parfumit: 90 ml

Sasia e deodorantit: 150 ml

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: