Parfum LA RIVE Set per Meshkuj Grey Point Shfaq më të madhe

Parfum LA RIVE Set per Meshkuj Grey Point

A-003297

Leke 1,390

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Perberja me e fundit nga La Rive, arome e te cilit i pershtatet nje pushtuesi modern

Gershetim i aromes se rozmarines, trumez dhe dellinjes, xhinxherit dhe kanelles

Sasia e parfumit: 90 ml

Sasia e deodorantit: 150 ml

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: