Garmin Ore Inteligjente Vivomove HR Sport S/M, e Bardhe

PRG0073_W

Leke 29,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Ore hibride inteligjente me nje ekran te mrekullueshem 

Monitoron rrahjet e zemres, aktivitetin fizik, mat stresin tuaj gjate dites, numrin e hapave, kalorite distancen etj

Ekran me touch i cili stopon ne momentin qe ju e perdorni ate dhe rifillon serish ne momentin qe ndaloni se perdoruri

Ekrani shfaqet sapo ju ktheni kycin e dores per te pare oren 

Matjen e aktivitetit tuaj fizik ora e fillon automatikisht edhe ne rast se ju keni harruar te shtypni opsionin e tij 

Garmin connect ju ofron mundesine te ndani me miqte ne rrjete sociale aktivitetin tuaj gjate dites

Bateria e oren ne perdorin qendron deri ne 5 dite dhe ne standby deri ne 2 jave

Aksesor i persosur ne doren tuaj dhe mund te vishet ne perditshmerine tuaj me cdo veshje dite 

Rripa te ndryshueshem ku ndryshohen sipas deshires tuaj ne ngjyre per ta bere oren me te vecante 

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: