Garmin Ore Inteligjente Vivoactive 3, Gri

PRG0075_G

Leke 31,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Garmin Ore Inteligjente Vivoactive 3, Gri

Kjo ore inteligjente ju lejon qe te krijon stervitjen tuaj te paracaktuar 

Te integruar ne brendesi ka GSP me 15 aplikacione te shkarkuara paraprakisht 

Monitoron rrahjet e zemres, aktivitetin fizik, mat stresin tuaj gjate dites, numrin e hapave, kalorite distancen etj

Mund te personalizoni aplikacionet duke i hapur vetem me fytyren tuaj

Me ane te aplikacioneve ne ore ju mund te beni blerjet tuaja me kartat bankare (duhet komunikuar me banken perkatese) 

Me garmin connect ju mund te shikoni me grafiqe ecurine tuaj gjate dites

Bateria e ores shkon deri ne 7 dite

Eshte rezistente ndaj ujit deri ne 5 atm, gervishtjeve dhe pluhurit 

Mund te merni njoftimet nga telefoni juaj ne ore 

Ekrani 30.4 mm dhe rezolucion 240 x 240 px 

Rripa qe mund te hiqen dhe zevendesohen sipas deshires 

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: