Set Parfum LA RIVE In Woman Shfaq më të madhe

Set Parfum LA RIVE In Woman

A-003277

Leke 1,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kjo arome percakton sakte feminilitetin sin je force e papermbajtshme.

Nderthurje e aromes se mandarines, bargamotit, fareva te zeza dhe drurit.

Baza aromes eshte druri I sandalit, miksuar me aromen e vaniljes, myshkut dhe qelibarit.

Parfumi Women eshte thelbi i elegances, delikateses dhe forces se gruas moderne.

Sasia parfumit 90 ml.

Sasia deodorantit 150 ml.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: