Garmin Ore Inteligjente Forerunner 45L, e Kuqe

Leke 28,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Garmin Ore Inteligjente Forerunner 45L, e Kuqe

Risi ne kete version ore eshte memoria e bredshme qe ajo suporton 

Hapesire ruajtje per kenget ku ju mund te degjoni kenget tuaja te preferuara nga ora me ane te kufjeve 

Kjo ore inteligjente ju lejon qe te krijon stervitjen tuaj te paracaktuar me Garmin Coach 

Te integruar ne brendesi ka GSP me 15 aplikacione te shkarkuara paraprakisht 

Monitoron rrahjet e zemres, aktivitetin fizik, mat stresin tuaj gjate dites, numrin e hapave, kalorite distancen etj

Mund te personalizoni aplikacionet duke i hapur vetem me fytyren tuaj

Me ane te aplikacioneve ne ore ju mund te beni blerjet tuaja me kartat bankare (duhet komunikuar me banken perkatese) 

Me garmin connect ju mund te shikoni me grafiqe ecurine tuaj gjate dites

Bateria e ores shkon deri ne 7 dite ne modalitetin smartwatch dhe 13 ore ne modalitetin GPS 

Eshte rezistente ndaj ujit deri ne 5 atm, gervishtjeve dhe pluhurit 

Mund te merni njoftimet nga telefoni juaj ne ore 

Ekrani 1.04" dhe rezolucion 208 x 208 pixels

Rripa qe mund te hiqen dhe zevendesohen sipas deshires 

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: