Win Fun Qenushi Meso me Mua

PB0257

Leke 2,190

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Qenush qe flet dhe kendon i markes WinFun 

Ne cdo pjese te trupit ka nga nje buton i cili kryen nje funksion 

Qenushi leviz krahet , veshet, nxjerr tenguj,thote fjali si dhe ben drita ne momentin e ndezjes 

Nje qenush i bute me shume aktivitete mesimore ne gjuhen shqipe 

Punon me bateri dhe eshte i pershtatshem per femije mbi 3 muaj 

Permasat jane 27,1 x 27,1 x 20 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: