Preciosa Pierre Lannier Ore per Meshkuj 253C164

PRE0070

Leke 19,900

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Preciosa Pierre Lannier Ore per Meshkuj modeli  253C164

Nje model trend i momentit me rrip lekure dhe me fushe blu 

Me 3 ingranazhe per tregues te diteve te javes , diteve te muajit si dhe oren digitale analoge 

Diametri eshte 42 mm dhe eshte rezistente ndaj ujit deri ne 50 meter

Cdo mashkull do te donte te shtonte nje hijshmeri te prekshme ne doren e tij 

Aksesori me i domosdoshem per meshkujt

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: