Preciosa Pierre Lannier Cityline Ore per Meshkuj

PRE0064

Leke 13,600

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Ore per meshkuj nga Pierre Lannier

Pjese e koleksionit Cityline

Rrip ne ngjyre kafe do te rrisi veshjet tuaja ne stil dhe klas

Garancia 2 vjet 

Rezistenta ndaj ujit 50 m

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: