Preciosa Pierre Lannier Chronograph Ore per Meshkuj

PRE0063

Leke 22,000

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Ore per meshkuj nga Pierre Lannier

Pjese  e koleksionit Chrono,me rrip lekure ngjyre Blu

Ora ka garanci 2 vjet dhe esht rezistenta ndaj ujit 50m

Prodhuar ne France

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: