Vethe Lekure Artizanale Shfaq më të madhe

Vethe Lekure Artizanale

ELV0103

Leke 1,590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Per nje stil te vecante, duhen gjithashtu vethe interesante.

Realizuar me nje kombinim shume elegant te lekure dhe perlave, lehtesisht te kombinueshem.


*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

 

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: