Kolazh Guri dhe Druri Shfaq më të madhe

Kolazh Guri dhe Druri

ELV0096

Leke 2,000

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje dekor i vecante per ambientet me te dashura tuajat

Kolazh mbi dru te pikturuar. Lule dekorative te krijuara me gure te ngjyrosur.

Dimesionet 20x40cm

Ngyrat realizohen sipas deshires.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: