Vathe Artizanale Lule e Kuqe me Grep Shfaq më të madhe

Vathe Artizanale Lule e Kuqe me Grep

AND0013

Leke 1,890

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Vethe teper lozonjar ne formen e lules  te punuar teresisht ne menyre artizanale

Eshte perdorur teknika e punes  me grepi dhe tel te paoksidueshem. Dekoruar me perla natyrale.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: