Vathe Artizanale Gjethe Shfaq më të madhe

Vathe Artizanale Gjethe

AND0010

Leke 1,700

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Vethe teper elegante dhe delikate teresisht artizanale.

Vathe ne forme gjetheje. Gjatesi mesatare. Me kristale kuq e zi.

Pjeseza metalike eshte nickel free.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

 

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: