Varese Artizanale Nena dhe Femija Shfaq më të madhe

Varese Artizanale Nena dhe Femija

AND0003

Leke 3,600

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje varese teper e vecante dhe domethenese e punuar teresisht ne menyre artizanale.

Varese realizuar me metal te plote argjend gjerman. Varesja çelik i mbrojtur ndaj çdo faktori te jashtem.
Nuk nxihet dhe eshte antialergjik.


*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

 

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: