Vathe Rrethore, Spirale Shfaq më të madhe

Vathe Rrethore, Spirale

AND0002

Leke 1,550

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Bejini kombinimet e veshjeve tuaja me interesante dhe te bukura me vethet artizanal.

Vathe spirale ne forme rrethore. Punuar me argjend gjerman.

Me kapese argjend sterling silver, 925.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: